BUSY Z ORNETY
DO HOLANDII

Busy Orneta Holandia, przewozy z Ornety do Holandii

Busy Orneta Holandia kursują od poniedziałku do niedzieli. Wyjeżdżamy codziennie zabierając Państwa z podanego adresu i zawożąc pod wskazany. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort przejazdu. Wysyłamy zawsze dwóch doświadczonych kierowców. Wybierając busy Orneta Holandia zyskujesz pewność i gwarancję profesjonalnego wykonania usługi. Najkrótsze trasy i zainstalowane udogodnienia w naszych busach pozwolą zminimalizować zmęczenie powstałe w wyniku podróży. Zachęcamy do obserwowania naszej strony i brania udziału w trwających promocjach.

 

Zarezerwuj bilet na przejazd: busy Orneta Holandia

Najkrótsza trasa przejazdu linii busy Orneta Holandia

Prezentujemy najkrótszą trasę przejazdu linii busy Orneta Holandia. Zazwyczaj staramy się, aby jak najbardziej zbliżyć się do przedstawionego rozwiązania na mapie. Busy z Ornety do Holandii to gwarancja bezpiecznej podróży a także oszczędność czasu. Zarezerwuj swój bilet już dzisiaj.

Zanim wyruszysz z Ornety do Holandii wykorzystaj wolną chwilę.

Jeżeli jesteś w Ornecie a do wyjazdu do Holandii pozostało Ci jeszcze trochę czasu, to możesz wykorzystać ten czas na odwiedzenie lub poznanie kilku ciekawych miejsc. Szczególnie polecamy:

 • Ratusz w stylu gotyckim z XIV wieku – jest to miejsce położone w centralnym punkcie Orneckiego rynku. Na wieży budynku znajduje się najstarszy dzwon na Warmii i Mazurach. Przechadzka w to miejsce na pewno przypadnie do gustu miłośnikom historii i ciekawostek historycznych.
 • Zabytkowe kamieniczki, które rozciągają się głównie wzdłuż i dookoła rynku. Idealne miejsce aby pospacerować podziwiając zabytkową architekturę a także aby coś zjeść przez wyruszeniem w podróż.
 • Pozostałości murów obronnych z XIV wieku

Przewozimy paczki na trasie busy Orneta Holandia – wyślij paczkę swoim bliskim.

busy Orneta Holandia paczki vanwiatrak

Informujemy, że istnieje możliwość nadania paczki na trasie linii busy Orneta Holandia. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Jak można zarezerwować busy Orneta Holandia ?

Istnieje kilka możliwych sposobów rezerwacji. Nasi klienci wybierając linię busy Orneta Holandia najczęściej rezerwują przejazd lub kontaktują się za pomocą:

  • telefonu pod numerem 48 794 180 600 (najlepsza opcja kontaktu)
  • sms pod numer 48 794 180 600  z datą wyjazdu, adresem odbioru, adresem docelowym, ilością miejsc
  • formularza kontaktowego dostępnego w menu strony w dziale kontakt lub na dole każdej podstrony
  • osobista wizyta w biurze lub siedzibie firmy Vanwiatrak

Przewozy Orneta Holandia podzielone na inne województwa z których możesz podróżować.

Formularz Kontaktowy Vanwiatrak.eu

Informacje Kontaktowe