Busy Olsztyn Holandia

Busy Olsztyn Holandia to linia międzynarodowych przewozów osobowych. Bus Olsztyn Holandia kursuje codziennie – dlatego z łatwością zarezerwujesz bilet na przejazd w dogodnym terminie. Doświadczeni kierowcy zabierają z adresu pod adres wybierając tylko najkrótsze i sprawdzone trasy. Każdy podróżujący ma możliwość zabrania bagażu – dopuszczalne są 2 torby oraz bagaż podręczny.

Zarezerwuj swój bilet na przejazd:  bus Olsztyn – Holandia

Busy z Olsztyna do Holandii – rezerwacja biletów.

W celu rezerwacji biletów na busy z Olsztyna do Holandii zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu:

 

48 794 – 180 – 600 

 

Istnieje możliwość rezerwacji  SMS – wystarczy wysłać wiadomość z informacjami: data, ilość osób, adresy wyjazdu i przyjazdu wraz z kodami pocztowymi wybranych miejscowości pod wskazany wyżej numer telefonu.

Nie czekaj do ostatniej chwili rezerwuj bilet na bus z Olsztyna do Holandii już dzisiaj!

Vanwiatrak firma transportowa Olsztyn Holandia – przykład trasy

 Przedstawiliśmy na mapie trasę pokazującą transport międzynarodowy Olsztyn Holandia. Zazwyczaj planując transport osobowy staramy się  zbliżyć do prezentowanego poniżej przykładu trasy. Wybierz sprawdzoną firmę transportową z Olsztyna i podróżuj najkrótszymi trasami oszczędzając czas!

Wynajem busa Olsztyn Holandia

Vanwiatrak – wynajem busów Olsztyn Holandia. Oferujemy usługi wynajmu busów osobowych marki Renault Trafic. Wszystkie pojazdy są nowe i zadbane. Wynajęcie busa odbywa się na prostych zasadach:

 – bus wynajmowany jest na dobę czyli 24h od umówionej godziny

– busy są zatankowane do pełna – bierzesz i oddajesz z pełnym bakiem

– pojazdy są wysprzątane i w takim samym stanie muszą wrócić lub doliczamy dodatkowo za koszt posprzątania w zaprzyjaźnionej firmie

– możliwość wynajmu busa razem z kierowcą na trasie bus Olsztyn Holandia.

Wypożyczalnia busów Olsztyn VANWIATRAK – zapraszamy do kontaktu.

Ciekawe miejsca na trasie przewóz osób Olsztyn Holandia

Jeżeli jesteś w Olsztynie a do wyjazdu do Holandii pozostało Ci jeszcze trochę czasu, to możesz wykorzystać ten czas na odwiedzenie lub poznanie kilku ciekawych miejsc. Szczególnie polecamy:

  • odnowiony kompleks sportowo wypoczynkowy nad jeziorem Ukiel mieszczący się przy plaży miejskiej w Olsztynie,
  • Stare Miasto – miejsce dla miłośników historii, zabytków, kultury i dobrego jedzenia,
  • Park centralny – jedno z wielu miejsc gdzie królują spacery rodzinne, kawa i dobra książka. Polecamy w szczególności gdy chciałbyś się odrobinę wyciszyć

Przewoźnik olsztyn – przewóz rzeczy i paczek bus z Olsztyna do Holandii

busy Olsztyn Holandia paczki vanwiatrak

Vanwiatrak – przewoźnik Olsztyn. Oferujemy przewóz rzeczy i paczek busy z Olsztyna do Holandii pod wskazany adres. Jeżeli chciałbyś nadać przesyłkę za pośrednictwej naszej firmy transportowej to zapraszamy do kontaktu. Przewóz paczek bus Olsztyn Holandia.

Busy do Holandii Olsztyn – sprawdź inne województwa z których jeździmy.

Busy do Holandii Olsztyn to tylko jedna z linii przewoźnika Vanwiatrak. Poniżej przedstawiamy listę innych województw z których istnieje możliwość podróżowania z dowolnego adresu pod wskazany adres w Holandii.