BUSY DO HOLANDII
Z EŁKU
VANWIATRAK.EU

Busy Ełk Holandia, przewozy z Ełku do Holandii.

Busy Ełk Holandia to sprawdzona linia przewozów osobowych, która kursuje każdego dnia tygodnia. Daje to pełne możliwości wyboru najlepszego terminu wyjazdu dostosowanego do własnych potrzeb. Doświadczeni kierowcy zabierają ze wskazanego adresu w Ełku pod wskazany adres w Holandii. Na całej długości trasy nie ma żadnych przesiadek. Wszystkie pojazdy posiadają odpowiednie przestrzenie między fotelami, aby podróż była jak najbardziej komfortowa. Po każdej przejechanej trasie auta są sprzątane i dezynfekowane. W podróż można zabrać dosyć duży bagaż. Dla stałych klientów czekają rabaty i bilety na darmowe przejazdy!

 

Wybierz busy Ełk Holandia Vanwiatrak

Przykładowa trasa linii busy Ełk Holandia przedstawiona na mapie.

Prezentujemy przykładowa najkrótsza trasę przejazdu linią busy Ełk Holandia. Zazwyczaj staramy się jak najbardziej zbliżyć do przedstawionego rozwiązania na mapie. Przewozy z Ełku do Holandii to gwarancja bezpiecznej podróży a także oszczędność czasu. Zarezerwuj swój bilet już dzisiaj.

Zanim wyruszysz z Ełku do Holandii wolną chwilę wykorzystaj na:

Jeżeli jesteś w Ełku a do wyjazdu do Holandii pozostało Ci jeszcze trochę czasu, to możesz wykorzystać ten czas na odwiedzenie lub poznanie kilku ciekawych miejsc. Szczególnie polecamy:

  • Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – najstarszy kościół Ełku, zbudowany w latach 1847–1850, na początku ewangelicki a po 1945 stał się kościołem katolickim,
  • park Solidarności – świetne miejsce na spacer alejkami zabytkowego parku miejskiego, został odrestaurowany w 2009r.

Przewozimy paczki na trasie busy Ełk Holandia – wyślij paczkę swoim bliskim.

busy Elk Holandia paczki z Elku do Holandii vanwiatrak

Informujemy, że istnieje możliwość nadania paczki na trasie linii busy Ełk Holandia. Zrób przyjemność swoim bliskim i zaskocz ich wysyłając paczkę z Ełku do Holandii pod dowolny adres. Więcej informacji udzielamy kontaktując się telefonicznie z biurem.

Jak można zarezerwować busy Ełk Holandia ?

Istnieje kilka możliwych sposobów rezerwacji. Nasi klienci wybierając linię busy Ełk Holandia najczęściej rezerwują przejazd lub kontaktują się za pomocą:

  • telefonu pod numerem 48 794 180 600 (najlepsza opcja kontaktu)
  • sms pod numer 48 794 180 600  z datą wyjazdu, adresem odbioru, adresem docelowym, ilością miejsc
  • formularza kontaktowego dostępnego w menu strony w dziale kontakt lub na dole każdej podstrony
  • osobista wizyta w biurze lub siedzibie firmy Vanwiatrak

Busy z Ełku do Holandii podzielone na inne województwa z których zabieramy

Formularz Kontaktowy Vanwiatrak.eu

Informacje Kontaktowe